FSC.org
ISO 9001     ISO 14001

Ostame metsakinnistuid ja kasvavat metsa

Контакт

Valga Puu OÜ

Региcтрационный номер: 10600304

Hummuli 68410 VALGAMAA

info@valgapuu.ee

Телефон: +372 7670370

Факс: +372 7663748

Andres Olesk

Председатель правления/ Купля-продажа

andres@valgapuu.ee

+372 5013437

Irina Kurganova

Ассистент

irina@valgapuu.ee

+372 56605787

Jüri Tambets

Диспетчер ресурсов

juri@valgapuu.ee

+372 5109736

Joel Põhja

Ostujuht

joel@valgapuu.ee

+372 5519478

Kaupo Valb

Старейшина леса

kaupo@valgapuu.ee

+372 56562322

Mihkel Matsin

Руководитель лесных работ

mihkel@valgapuu.ee

+372 5106979

Albert Rüütel

Логистик

albert@valgapuu.ee

+372 5141255

Rando Allilender

AAB Ekskavaator OÜ проект

rando@valgapuu.ee

+372 53448790

Sven Udras

Metsahindaja

sven@valgapuu.ee

+372 5091603

Eva Vissel

Ассистент

eva@valgapuu.ee

+372 5278261

Allan Abroi

Metsakorralduse spetsialist

allan@valgapuu.ee

+372 5024801

Koit Viliberg

Мастер леса

koit@valgapuu.ee

+372 58440269

Rannus Prii

Мастер леса

rannus@valgapuu.ee

+372 5244396

Rasmus Käo

Менеджер по качеству

rasmus@valgapuu.ee

+372 51994876

Lauri Koger

Hakkepuidu ostujuht

lauri@valgapuu.ee

+372 5127744

Kairi Kliimand

Metsandusspetsialist

kairi@valgapuu.ee

+372 51910632

Merle Abroi

Metsandusspetsialist

merle@valgapuu.ee

+372 5182769

Paul Teearu

Мастер леса

paul@valgapuu.ee

+372 53435339

Getrut Veer

Бухгалтер

getrut@valgapuu.ee

+372 6620406

Tamar Muzakko

Мастер леса

tamar@valgapuu.ee

+372 56260693

Urmet Hoole

Технический менеджер

urmet@valgapuu.ee

+372 5288300



Последние новости

02.04.2018


23.02.2018


20.02.2018