TOETAME

TERVE EESTI HEAKS

Sportlik eluviis koos positiivse mõtlemise ja terve vaimsusega on edasiviiv jõud. Oleme aastate lõikes hoogu andnud erinevatele sportlastele, nais-ja meeskondadele teekonnal parimate tulemusteni. Toetades noori tulevikutalente investeerime terve Eesti tulevikku.

Barrus/Võru VK võrkpallinaiskond

Valga Puu toetab alates 2015. aastast Barrus/Võru VK võrkpallinaiskonda. Naiskonnas mängivad endised ja praegused võrukad ning Võru Spordikooli õpilased. 2012.a. Eesti võrkpallikarikavõistlustel mängis naiskond finaalis, saavutades teise koha. 2013.a. Eesti võrkpallimeistrivõistlistel võitis naiskond hõbemedali, 2014.a. EMV-l oli võistkond kolmas. Naiskond pallib jätkuvalt Eesti meistriliigas ja Balti liigas.

Tõrva Jalgpalliklubi

Valga Puu toetab 2013. aastal asutatud jalgpalliklubi eesmärk on olla suurim kasvatajaklubi Valga maakonnas. Klubi panustab maksimaalselt, et tulevased noored talendid saaksid jala ukse vahele Eesti koondistes, Premium Liiga klubides või miks mitte väljaspool Eesti piire.

Tartu Maraton

Valga Puu toetab kultuslikku suusapidu, mis toob igal aastal kokku tuhandeid spordisõpru kõigist Eestimaa nurkadest ning maailma kõige kaugematest paikadest. Üle 60-aastase väärika ajalooga suusamaraton kuulub maailma parimate sekka. Ka osalejate arvult ning korralduse kvaliteedilt saavad sellele vastu vaid üksikud. Tartu Maraton kuulub Worldloppeti ja Estoloppeti kalendritesse.

Korvpalliklubi Valgamaa

Valga Puu toetab 2017. aastal loodud noortespordiga tegelevat korvpalliklubi Valagamaa. Klubi treeningud toimuvad kuues erinevas paigas: Valgas, Tsirguliinas, Otepääl, Tõrvas, Riidajas ning Värskas. Regulaarselt osaleb treeningutel 182 noort. Osaletakse Eesti meistrivõistlustel korvpallis erinevate vanuseklassidega. Klubis tegutseb viis litsentseeritud treenerit ja tehakse koostööd paljude ettevõtete ning kogukondadega, et viia korvpall ka väikekohtadesse.

FC Helios Võru

Valga Puu on FC Helios Võru suurtoetaja. FC Helios on Lõuna-Eestis tegutsev jalgpalliklubi, mille eesmärk on pakkuda lastele jalgpallirõõmu ja heal tasemel jalgpalliharidust ning tuua nendeni selle vahva mängu sära. FC Helios Võru noortegruppides treenib ligi 150 noort jalgpallurit.

MEIE PARTNERID